Dlaczego warto jest wybrać produkty z Nowej Zelandii?

Nowa Zelandia słynie ze wspaniałych krajobrazów, a także wysokiej jakości materiałów, jakie mogą być tworzone za pomocą surowców wydobywanych właśnie na tych ziemiach. Nowozelandzka stal słynie ze swojej wytrzymałości – dzięki temu produkty z niej wykonane pozostają odporne na upływający czas, zachowując swoją wysoką odporność oraz piękny wygląd. To dlatego przemysł dachowy jest jednym z wiodących wśród tamtejszych przedsiębiorców. Nowa Zelandia może poszczyć się wieloma cenionymi markami, które specjalizują się w produkcji pokryć dachowych.

Gerard Roofs – jedno z najbardziej znanych rozwiązań

Gerard to marka specjalizująca się w produkcji wytrzymałych pokryć dachowych. Za jej produktami stoi pół wieku doświadczenia, a także na bieżąco przeprowadzane badania i prace naukowe. Ocena dachów wykonanych z pomocą produktów marki Gerard jest jednoznaczna – po 30-stu latach użytkowania w trudnych warunkach, jakie panują w Nowej Zelandii, produkty Gerardroofs pozostają takie same mimo wpływu niekorzystnych czynników. To wszystko zasługa ich unikatowej budowy, która sprawia, że są one odporne nawet na siły przyrody takie jak huragany, powodzie czy ulewy. Szczególnie trwałym produktem jest Gerard Corona, w którym zastosowano wysokiej jakości posypkę wulkaniczną. Tymczasem jest to dachówka lżejsza od glinianych czy ceramicznych odpowiedników – wszystko to jest zasługą stosowania nowoczesnych technologii. Marka Gerard należy do światowego giganta w dziedzinie produkcji pokrycia dachowego, jakim jest AHI Roofing.

Metrotile – możliwości wyboru oraz gwarancja trwałości

Metrotile jest kolejną nowozelandzką marką, która cieszy się świetną opinią w dziedzinie produkcji pokryć dachowych. Metrotile oferuje nam takie rozwiązania jak iPanel, czyli nowoczesny panel. Możesz dopasować go do swoich preferencji i układać, jak tylko zachcesz – bezpośrednio lub decydując się na przesunięcie w połowie. Warto zapoznać się z produktami z linii Charcoal. Choć do ich produkcji zastosowano najnowszej generacji tworzywa, to wyglądem przypominają one tradycyjne gonty. Możemy śmiało postawić właśnie na te dachówki, gdy chcemy zastosować w naszym domu rozwiązania typowe dla architektury podhalańskiej. Produkty marki Metrotile znajdą zastosowanie na najbardziej wymagających dachach i w otoczeniu, które naraża nasz dom na szczególnie niekorzystne czynniki (silne wiatry, częste burze, duże nasłonecznienie).

Dlaczego warto zainwestować w dach?

Dach to kluczowy element budowy naszego domu. Chroni nas przed niepogodą, wiatrem, hałasem oraz zimnem. Odpowiednio dobrany dach znacznie poprawia urodę całej brył budynku. Dlatego nie powinniśmy oszczędzać na tej inwestycji, ani podejmować zbyt pochopnych wyborów. Decydując się na jedne z powyższych sprawdzonych rozwiązań zawsze sprawdzajmy, czy dany produkt jest oryginalny. Sprzedawca powinien posiadać odpowiednie poświadczenie tego, że jest on licencjonowanym pośrednikiem. Inaczej nie mamy pewności odnośnie tego, że kupujemy produkty powstałe w wyniku połączenia oryginalnej nowozelandzkiej technologii i tworzyw.

admin Autor