Pokrycie dachowe Gerard?

Blacha z posypką Gerard to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie pokryć dachowych. Zapewnia odpowiednią ochronę przed wieloma niekorzystnymi czynnikami, w tym przed zimnem, wiatrem, ogniem, burzą i hałasem. Warto wspomnieć, że blachodachówki tej firmy to rozwiązania, które powstały w wyniku połączenia pięćdziesięciu lat tradycji w Gerard Corona cena, nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów prosto z Nowej Zelandii.

Blacha z posypką Gerard

Blachodachówki Gerard Corona są polecane wszystkim tym, którzy przy wyborze pokrycia dachowego stawiają na solidność oraz estetykę. Podobne rozwiązania posiada w swojej ofercie inna firma – Decra Stratos. Z kolei produkty marki Gerard cechują się jeszcze jedną ważną właściwością: wyglądem przypominają pokrycia dachowe wykonane z drewnianego gontu. Jednak swoją odpornością na niekorzystne czynniki znacznie je przewyższają.

Dachówki, które są odporne na huragany i trzęsienia ziemi

Z dachówkami marki Gerard Corona niestraszne nam są nawet największe kataklizmy. Wszystko dzięki ich niesamowitej lekkości, która nie powoduje, że stają się one mniej odporne. Wręcz przeciwnie, niewielka waga oznacza, że nie musimy bać się pożaru czy silnych wiatrów. Lekkie pokrycie dachowe nie ulegają działaniu wstrząsów. Bezpieczeństwo zostaje zapewnione zarówno w obrębie konstrukcji budynku, jak i życia czy zdrowia mieszkańców znajdujących się w jego wnętrzu.

Silne wiatry, a nawet huragany, coraz częściej nawiedzają różne rejony świata. W obliczu takich niebezpieczeństw warto jest zdecydować się na rozwiązania, które nas przed nimi zabezpieczą. Dachówki marki Gerard nie ulegają porywistym burzom, ponieważ każdy pojedynczy panel jest mocowany w aż ośmiu punktach za pomocą solidnego systemu, który jest w stanie wytrzymać wszystko. Odpowiednie przymocowanie odbywa się bezpośrednio na łacie. Dachówki z blachy z posypką Gerard corona oznaczają również wysoką ochronę przed hałasem. Pozwalają znacznie zredukować ilość decybeli, jakie są słyszalne w górnych partiach domu. Dzięki temu możemy uczynić poddasze takim samym pomieszczeniem jak każde inne. Blachy dachowe pokryte posypką sprawiają, że hałasy ulegają znacznemu tłumieniu – tym dachówkom niestraszna jest nie tylko burza, ale nawet odgłosy, jakie jej towarzyszą.

Czy blachówki Gerard poddają się działaniu ognia?

Oprócz takich sił przyrody jak wiatr czy woda, blacha Gerard jest również w stanie przeciwstawić się działaniu ognia. Wszystko dzięki temu, że do ich produkcji stosuje się całkowicie niepalne materiały. Szczelne pokrycie stanowi dodatkową ochronę, które nie dopuszcza do tego, by do środka budynku przedostały się iskry. Wysokiej jakości mocowanie znacznie ogranicza ryzyko zawalenia się dachu.

Jak znaleźć dostawcę?

Jedynie licencjonowane punkty sprzedaży zajmują się sprowadzaniem oryginalnych produktów marki Gerard. Jako wysokiej jakości rozwiązanie Gerard Corona cena nie należy do najniższych, jednak pamiętajmy, że pokrycie dachowe to inwestycja na całe lata.

admin Autor